Hakkımızda

Ankara ilinde bulunan Özel Ülkem Musa Özalkan Anaokulu Beytepe bölgesinde Milli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) bağlı olup  çocuklarımıza yönelik hizmet vermektedir.

Meyve ağaçlarıyla çevrili olan bahçemiz, çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan öğretici ve eğlenceli oyun araç gereçleri ile donatılmış olup geniş bir bahçeye ve oyun alanına sahiptir. Binamız alarm sistemi ve yangın dedektörleri ile donatılmış, özel güvenlik sistemine bağlı olarak izlenip güvenlik personeli tarafından korunmakta ve okulumuzun her alanı 24 saat kameralarla izleme ve kayıt sistemi bulunmaktadır.

Eğitim alanında uzman branş öğretmenleri ve deneyimli kadrosu ile programda yer alan,hedefler-kazanımlar ve gereksinimler doğrultusunda, öğrenme durumları ve öğrenme ortamları hazırlanır. Okulumuz çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde eğitimlerini sürdürebilmeleri için her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir.

VİZYONUMUZ

Ülkem Anaokulu’nu vizyonu; eğitim ve yayın alanında, özgün, kişilikli, bilimsel ve etik değerlere sahip çıkan  tavrını koruyarak, çocuk ve eğitimle ilgili ülke gündemine ve gelişmelere katkı sağlayan öncü kimliğini sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

• Ülkemizde, okul öncesi eğitimin hem nicelik, hem de nitelik yönünden gelişmesini Ülkem Anaokulu olarak  desteklemek.
• Ülkemizde, okul öncesi eğitimden yararlanamayan çocuklara, fırsat ve imkan eşitliği çerçevesinde katkı sağlayacak hizmetler sunmak.
• Çocukların eğitim sürecinde kullanabilecekleri, nitelikli eğitim kitaplarına ulaşmanızı sağlamak.
• Anne-babaların daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde çocuk yetiştirmeleri için eğitimsel destekler sunmak.
• Okul öncesi eğitim profesyonellerinin (yönetici, öğretmen ve uzman vb.) mesleki gelişmelerini desteklemektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Her türlü soru görüş ve önerilerinizi bize iletebilrsiniz.

BİZE ULAŞIN

0312 489 12 00